CHODZIK PCHACZ Gawędziarz - Firmy Vtech

99,99 zł
Brutto
Dostępność: Brak
Nowy produkt

CHODZIK PCHACZ Gawędziarz - Firmy Vtech

Ilość
Obecnie brak na stanie

Kategorie:

Zabawka wspomaga rozwój językowy, motoryczny i sensoryczny dziecka. Kolorowe świecące klawisze przykuwają uwagę dziecka. Przyjazny głos i wesołe melodie rozwijają wrażliwość muzyczną i słuchową dziecka, a różnorodne faktury i materiały zabawki umożliwiają maluszkowi poznawanie swiata przez dotyk.
Zabawka zachęca dziecko do odkrywania świata i do nauki. Chodzik łączy w sobie funkcje chodzika i świetnej platformy edukacyjnej, która z każdą chwilą poprzez zabawę rozwija Twoje dziecko.

Jako Chodzik

Doskonałe wsparcie przy nauce stawiania pierwszych kroków!

Koła z bieżnikiem niwelujące ślizganie się chodzika,
Wygodny uchwyt zapewniający dziecku możliwość stabilnego utrzymania się na nóżkach. Uchwyt dopasowany do małych rączek, aby najmłodszemu użytkownikowi Chodzika było jak najwygodniej
Trwałe i bezpieczne wykonanie bez ostrych zakończeń i z łagodnymi kątami sprawia, że nawet w przypadku upadku na podłogę Chodzik jest bezpieczny, a wygodny uchwyt i trwałe wykonanie zapewnia dziecku wsparcie przy nauce stawiania pierwszych kroków.

Jako Gawedziarz

Wypełniony zabawnymi aktywnościami interaktywny panel edukacyjny z pewnością zainteresuje każde dziecko! Pomoże zapoznać malucha z pierwszymi słowami, literami, cyframi i kształtami.
Chodzik wyposażony jest w migoczące klawisze pianina z literkami, które po naciśnięciu wydają wesołe dźwięki, dodatkowo ucząc literek i nazw.
Wypukłe przyciski z kształtami i cyframi, kręcące się koła, obrotowe grzechotki i zdejmowana słuchawka-grzechotka wspomagają poznawanie świata i dostarczają bodźców potrzebnych dziecku.Atrakcyjna, zdejmowana słuchawka wspomaga zabawę w odgrywanie ról i również może być osobną zabawką. Również sam panel można w każdej chwili zdjąć z Chodzika i może on stanowić osobną, świetną zabawkę – idealną do zabrania w podróży, czy do znajomych, ponieważ świetnie zajmuje dziecko.


Wersja językowa : angielska

BRAK PUDEŁKA

Opis

Ważne
Wersja językowa : angielska
Nowy produkt

Brak opinii użytkowników.

Rejestracja nowego konta

Masz konto?
Zaloguj się lub zmień hasło