PSI PATROL - Duży Helikopter ratunkowy Skye Spin Master

159,00 zł
Brutto
Dostępność:
Używane

PSI PATROL - Duży Helikopter ratunkowy Skye

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kategorie:

Wielki helikopter z figurkami Skye , Chase i Rubble z serialu Psi Patrol dla dzieci

Zestaw Ultimate Helikopter został stworzony przez docenianą za jakość produktów markę Spin Master. Zestaw ten powstał na podstawie animowanego serialu dla dzieci od tytułem Psi Patrol (ang. Paw Patrol) i pochodzi z serii zabawek Ultimate Rescue.

W skład zestawu wchodzi wielki, ratunkowy helikopter Skye oraz trzy figurki piesków z Psiego Patrolu - Sky , Rubbla i Cheasa . Helikopter jest w kolorze jasno-szarym z fioletowymi i różowymi elementami. Wyposażony został w dwa ruchome śmigła, które uruchamia wajcha znajdująca się na boku pojazdu. Ruchom śmigieł towarzyszy także dźwięk helikoptera oraz sygnalizacja świetlna. Helikopter posiada dwa piętra - górne z miejscem na trzy figurki i dolne piętro z miejsce na figurki lub małe autko z serii Pai Patrol. Helikopter posiada także hak ratunkowy na lince, który można wypuszczać i wciągać za pomocą pokrętła/BRAK/, oraz trzy ruchome kółka, dzięki którym pojazd bez problemu jeździ po powierzchniach płaskich. Pojazd został wyposażony dodatkowo w otwierane wejście oraz ruchome silniki.

Zestaw ten z pewnością zachwyci każdego małego fana przygód dzielnych szczeniaków z Psiego Patrolu. Dzięki dużym rozmiarom i wielu interaktywnym elementom zapewni on maluchom długie godziny fantastycznej zabawy z ich ulubionymi bohaterami.


PRODUKT FIRMY SPIN MASTER

STAN : BDB

Używane

Brak opinii użytkowników.

Rejestracja nowego konta

Masz konto?
Zaloguj się lub zmień hasło